What you get
Depolu Ortak Ofis Çözümleri

ExtraDepo markasının hayata geçirdiği bu konseptte, geleneksel yollarla veya e-ticaret yapan firmalara düşük maliyet ve hızlı operasyon için ihtiyacı olan çözüm alanlarını sunuyoruz. Stoklarınızı saklayabileceğiniz ve rahatça stok yönetimi yapabileceğiniz bir deponuz, bir ofisin ihtiyacı olan tüm ekipmanlara sahip bir ortak ofis ve siparişlerinizi dakikalar içerisinde kargoya verebileceğiniz entegre kargo şubesi... Bu konseptimiz ile tüm bu ihtiyaçları tek bir çatı altında topluyor, işine yeni başlayanlar girişimci ve start-up firmalar veya işini büyütmek isteyen KOBİ ler için e-ticaret merkezi olarak hizmet veriyoruz.

Bireysel ve kurumsal depolama hizmetleri

Evinizde veya iş yerinizde bulunan fazlalık yaratan fakat atamadığınız eşyalarınız için bir çözümümüz var. ExtraDepo olarak sizlere bu eşyalarınız için güvenle saklayabileceğiniz 5 farklı boyuttaki kiralık depolar ile İstanbul Beylikdüzü semtinde butik depolama hizmeti vermekteyiz. Yanmaz, nem rutubet yapmaz Ytong malzeme ile bölünmüş oda, alev almaz parke zemin ve diğer tüm rakiplerden farklı olarak her odanın periyodik olarak hava sirkülasyonunu sağlayan egzoz sistemiyle eşyalarınız nem ve rutubete karşı güvence altındadır. Sadece sizde bulunan kapı anahtarları ile kapınızı kilitleyin ve sigorta teminatlı odalarımızda eşyalarınızı güvenle depolayın. Düşük maliyet ve hızlı operasyon için ihtiyacınız olan depolama çözümleri için ExtraDepo.

Kargolama

Entegre kargo şubemiz ile dakikalar içinde kargolama. ExtraDepo, depolu ortak ofis çözümleri konsepti ile özellikle online pazar yerlerinde faaliyet gösteren e-ticaret firmaları için en önemli kriterlerden olan kargo hızını en üst seviyeye taşırken yine önemli gider kalemlerinden biri olan kargo maliyetlerinizi düşürüyor. Siparişlerinizi göndermek için artık kargo şubesine gitmenize ya da kargocuların size gelmesini beklemenize gerek yok. Çalışma alanınız ile aynı yerde bulunan Entegre MNG Kargo şubesi ile siparişlerinizi dakikalar içinde kargoya verin, mağaza puanlarınızı yükseltin, rekabette öne çıkın. Kiralık depo, ortak ofis ve kargo şubeniz artık bir arada.

Dropshipping, Stoksuz Satış

Online mağazalarınız için stoksuz satış, dropshipping imkanları…. ExtraDepo, depolu ortak ofis çözümleri konsepti ile müşterilerine kiralık ofis, depolama ve kargo şubesi hizmetlerinden fazlasını sunuyor. Doğru şekilde ve doğru firmalarla yapıldığında önemli kazançlar sağlayan stoksuz satış, dropshipping hizmeti sunduğumuz bir diğer hizmet. Türkiye'nin önemli markaları ile yaptığımız çözüm ortaklığı sayesinde, depolu ortak ofis hizmetimizden faydalanan müşterilerimize farklı kategorilerdeki 600 ürünün stoksuz satışı için olanak sağlıyoruz. Bu hizmetimiz ile mevcut stok maliyetiniz ile daha fazla ürün satışı gerçekleştirebilir, ürün yelpazenizi genişletebilirsiniz. Sunduğu e-ticaret çözümleri ile hızlı e-ticaret için doğru adres ExtraDepo.

Sanal Ofis ve Sekreterlik Hizmeti

Her geçen gün kullanıcı sayısını arttığı Sanal Ofis ve Sekreterlik hizmeti de artık ExtraDepo da. Office Station Markası ile yapmış olduğumuz çözüm ortaklığı sayesinde müşterilerimize ihtiyaçlarına göre adres gösterme ve sekreterlik hizmetleri sunmaktayız. Office Station, 56 adet ofis, 3 adet toplantı odası ile 5 yılı aşkın bir süredir Beylikdüzü lokasyonunda 2400 m2 kapalı alan içinde bulunan 6 katlı müstakil plazada Hazır Ofis ve Sanal Ofis hizmeti vermekte olan bir Danışmanlık firmasıdır. 7/24 tam donanımlı ofislerde çalışma imkanı, açık-kapalı otoparkı ve birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı teras katında ki yemekhanesi ile 5 yıldır kalitede ödün vermeden “Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet” anlayışıyla müşterileri ile birlikte büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Depolu Ortak Ofis Çözümlerimiz ile Gücünüze Güç Katın