Hakkımızda

2013 yılında kurulan Extradepo bireysel ve kurumsal depolama sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarındandır. Kurulduğu gün itibariyle Kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çıktığı bu yolda İstanbul Beylikdüzü semtinde bulunan tesisinde beş farklı boyuttaki 96 adet deposuyla depo kiralama hizmet vermektedir.

Birim ünite başına en yüksek yatırım maliyetiyle ExtraDepo, farklı büyüklükteki depolarıyla butik depolama çözümleri sunmakta, kiralık depo ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Extradepo 2019 yılı itibariyle yeni bir girişimcilikle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Türkiye’ de ve dünyanın pek çok yerinde ilk kez uygulanacak olan Depolu Ortak Ofis Çözümünü hayata geçiriyor. Hızlı operasyon, maliyet düşürme ve hızlı kargo üzerine kurgulanmış yeni konseptiyle, e-ticaret veya geleneksel yollarla ticaret yapan küçük ve orta çaplı şirketlere veya start-up seviyesinde firmalara çözüm ortağı oluyor. Stok yönetimi ve kontrolünü daha kolaylaşırken maliyetlerini düşürüyor. Ayrıca stoksuz satış ve entegre kargo şubesi ile işlerinize karlılık katıyor.

Kiralık ofis ve depo, hızlı kargo, stoksuz satış hizmetlerini içeren “Depolu Ortak Ofis Çözümleri” ve butik depo kiralama  ile ilgili her türlü ihtiyacınız için sizleri de İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan depomuza bekliyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

E-Ticaret Merkeziyiz

E-ticaret ve geleneksel yollarla ticaret yapan firmalar için düşük maliyet, hızlı operasyon süreci ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında topluyoruz.

Maliyetlerinizi Düşürüyoruz

Küçük ve orta ölçekli firmalar düşük maliyet ve KDV avantajlarımız ile profesyonel çalışma ortamları sunuyoruz. Bu çözümler ile bütçenizi ürün yelpazeniz veya pazarlama giderleriniz için kullanmanıza imkan sağlıyoruz.

Ortak Ofis

ExtraDepo’dan bir yenilik daha! Ortak Ofis’te kullanmadığınız alanların parasını ödemezsiniz. Bir ofisin ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanlara sahibiz.

E-Ticaret ve Fulfillment Depolama

E-Ticaret ve Fulfillment Depolama

5 Farklı boyutlardaki Depolarımız ile, ofisinizdeki veya herhangi bir yerde size sorun çıkartan eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz. Sadece size özel kilit sistemi, Ytong ile bölünmüş, alev almaz parke zeminli ve sürekli olarak hava sirkülasyonu sağlayan egzoz sistemimiz sayesinde rutubet ve nem riskini 0’a indiriyoruz.

Kolay Kargo

ExtraDepo ile kargo maliyetinizi düşürebilir, entegre MNG Kargo şubesi ile dakikalar içerisinde siparişinizi kargoya verebilirsiniz. Online pazaryerinde mağaza puanınızı kolayca yükseltin, rakiplerinizi geride bırakın.

Fulfillment Kolay Kargo Hizmeti

E-Ticaret ve Fulfillment Depolama

Türkiye’nin en köklü markaları ile yaptığımız çözüm ortaklığı sayesinde, e-ticarete stok tutmadan hızlıca bir giriş yapabilirsiniz. Böylelikle 600’den fazla ürün ile ürün yelpazenizi genişletir, stoksuz satış olanağı ile bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Depolu Ortak Ofis Çözümlerimiz ile Gücünüze Güç Katın

× ExtraDepo Whatsapp