Fulfillment Hizmeti

Fulfillment | Extra Depo

Extra Depo olarak, depolama alanında lider firmalar arasında yer alıyoruz. Firmamız bünyesinde müşterilerimize, E-ticaret Lojistiği ve Fulfillment Hizmeti veriyoruz. Bu sayede e-ticaret sitesi olan kullanıcılar için, lojistik ve depolama işlemlerini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Kullanıcılar, bu sayede depo maliyetinden ve aktarım sıkıntısından kurtuluyor. Bununla birlikte aynı gün içinde e-ticaret kargolama hizmeti sunuluyor. Hazırladığımız bu kusursuz sistem sayesinde stok ve ürün yönetimi önemli ölçüde kolaylaşıyor.

 

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Fulfillment Depomuz ile E-Ticaret sürecinizi eksiksiz yönetiyoruz.

 

İstoç – 8 km

Eminönü – 13

Fulfillment Hizmeti


Depo Yönetimi

Firmamızın ürünlerinin belirli bir alanda depolandığı yere depo ve bu depolanma işleminin yürütüldüğü idari bölüme ise depo yönetimi ismi verilir. Depo yönetimi, e-ticaret depo işlemlerinin gerçekleştirilmesini, E-firmanıza deponun alanını, stok durumlarını, nakliye ekipmanlarını ve iş gücünü verimli kullanmanızı sağlayacak çalışmalar yürütür. Tüm bu süreç sayesinde de tüm depo işlemleri, fulfillment içeriğinde karşılanma imkanı bulur. ExtraDepo olarak, e-ticaret sektöründe sunmuş olduğumuz fulfillment hizmeti sayesinde zaman ve maliyet avantajı sağlamanıza yardımcı oluyor ve işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bu sayede siz satışlarınızı arttırmaya ve iş hacminizi büyütmeye emek harcarken tüm lojistik ve diğer yönetim işlerinizi biz üstleniyoruz. Tüm ürünler, e-ticaret depo sistemi ile güvenle saklanıyor.


Sipariş Yönetimi

Sipariş yönetiminde sipariş karşılanması, fiyatlandırma, kayıtların tutulması, stok kontrolü, talep ve satın alma gibi tüm işlemlerle ilgili ilgili yerlerin bilgilendirilmesi, siparişin takip edilmesi ve teslimat sürecinin yakından takip edilmesini sağlayan süreçlerin yönetimi sağlanır.


Lojistik Yönetimi

Ürünler depodan alındığı zaman önceden planlanmış paketleme sistemine göre düzenlenerek müşteriye teslim edilmek üzere yola çıkar. Bu sayede satıcı, paketleme ve e-ticaret kargolama hizmeti gibi emek isteyen işlerle vakit kaybetmez. Bu sayede satıcıya müşteriler ile daha rahat ilgilenebilmesi için bolca vakit kalır. E-ticaret işlemlerinin gerçekleşmesinde en önemli aşamalarından biri lojistik hizmetleridir. Sipariş edilen ürünün tüketiciye sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmesi için profesyonel uygulamalar ve planlamalar yapılması gerekir.


Etkin Stok ve Ürün Yönetimi

Hizmet verdiğimiz tüm yurt içi ve yurt dışı e-ticaret platformlarının tüm ürünlerini İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan depoda depoluyoruz. ExraDepo sayesinde 2019 yılından bu yana Türkiye ve dünyanın pek çok yerinde ilk defa uygulanacak olan Depolu Ortak Ofis Çözümünü hayata geçiriliyor. Bu proje sayesinde hızlı kargo, maliyet düşürme ve hızlı operasyon üzerine kurgulanmış konsepti sayesinde hem geleneksel yolla ticaret yapan hem de e ticaret yapan küçük ve orta çaplı şirketlerle strart-up seviyesine sahip olan firmalara çözüm ortağı oluyor. Aynı zamanda entegre kargo ve stoksuz satış ile daha karlı işler başarmanıza yardımcı oluyor. Tedarikçi ve son tüketici arasında gerçekleşen tüm iş akışını bir yerden profesyonel bir şekilde yürüterek tüm e-ticaret işlerinizi eksiksiz yetine getirmeyi amaçlıyoruz. Bu aşamada stok kabulünden, kalite kontrol işlemlerine ve barkodlama işlemlerinden ürünü kargo şirketine teslim edene kadar geçen tüm süreçte bütün işlemlerinizi büyük bir özen ile yerine getiriyoruz.

Depo Yönetimi

Fulfilment hizmeti içerisinde tüm depo yönetiminizden biz sorumluyuz. Ürünlerinizin stok takibi, fatura basımı, paketleme ve kargo teslimi.

İstanbul'da fulfillment hizmeti
İstanbul'da fulfillment fiyatları

 

Süreç Takibi!

Ürünlerinizi depolarımızda güvenle depoluyor ve lojistik süreçlerinizin takibini sağlıyoruz.
 

Aynı Gün Kargo

Siparişlerinizi kargo şirketleri ile yaptığımız entegrasyon aracılığı ile aynı gün kargoya teslim ediyoruz.
 
İstanbul'da fulfillment hizmeti


E- Lojistik Fulfillment ve Verimlilik Alanında Gerçekleştirdiğimiz İşlemler

  • Kalite kontrol
  • Stok kabul
  • Stok takip
  • Ürün barkodlama
  • Sipariş toplama
  • Fatura ve irsaliye basım
  • Sipariş paketleme
  • Promosyon, insert ekleme
  • Kargoya teslim etme
  • Kontrol, iade kabulü ve yeniden stoklara alma