Genel

KAR MARJI YÜKSEK ÜRÜNLER

E-ticaret yaparak para kazanmayı hedefleyen kişilerin satmayı düşündükleri ürünlerin tedarikçileri güvenilir yerler olmalıdır. Müşteriler internetten sipariş verdiğinde ürünlerden biri veya birkaçı stokta yoksa büyük sıkıntı doğuracaktır. İnternetten satış yaparak kar elde etmeyi düşündüğünüzde örnek verecek olursak;

Dışarıdan, halk arasından veya avm’ lerde satılamayacak olan mahremiyet içeren ürünler olabilir. Bu ürünleri insanlar satıcılardan almak yerine kapalı pakette evlerine gelecek şekilde internetten sipariş verebilirler.(cinsel sağlık ürünleri sayılabilir, iç çamaşırı, sağlık problemleri için olan ürünler,)

Yine direk ulaşılamayacak el altında her yerde bulunmayan ürüler de bunlara örnek olabilir. ( Cep telefonu aksesuarları, teknolojik aletler, pratik tamirat aletler)

Ayakkabı sektörü tercih edilmesi gereken önemli sektörlerden birisidir. Sürekli gelişmekte ve kar marjı – satış potansiyeli olarak düşünüldüğünde tercih edilmesi gereken bir seçim olacaktır. Kadın ve çocuk ayakkabısında çeşitliliğin göz ardı edilmemesi gereklidir. Çeşitlilikle orantılı olarak satış oranı da yüksektir.

Olta takımı, güneş kremi, bebek bezi, telefon kılıfı, bilgisayar mikrofonu, stor perde, dikey süpürge, saç ürünleri, powerbank, tesbih, akıllı saat, şarj aletleri,kabloları, bağlantı aparatları, ateş ölçer.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× ExtraDepo Whatsapp